Вишиті чоловічі сорочки

Сортування
Відображати:
Вишиті чоловічі сорочки

Здавна вишита сорочка вважалася надбанням, справжньою сімейною реліквією. Адже в ній закладена вся українська культура, особливості нашого менталітету. Саме тому вишиванка тісно увійшла не тільки в жіночий, але й чоловічий гардероб. На сторінках цього розділу представлені вишиті чоловічі сорочки, виготовлені з різних тканин та за ексклюзивним дизайном.

Компанія "Скиба" пропонує Вам придбати чудові чоловічі вишиванки з автентичними та сучасними візерунками. 

Зібрані по всій території України орнаменти отримали нове втілення. Команда наших дизайнерів створила неповторні малюнки вишивки, котрі є втіленням історії нашого народу та високої майстерності виготовлення вишиванок. Кожна окрема модель - неперевершений зразок витонченості та стилю. Чоловіча мужність та сила підкреслюються вільним кроєм, який не сковує рухи. Тож щасливець-власник сорочки від "Скиби" почувається абсолютно вільно та природно, носячи вишиванку. 

Для Вашої зручності ми поставили на сайті фільтр, де можна обрати тканину, колір та розмір вишиванки - це в рази спрощує пошук. Адже обирати із стількох хороших варіантів дійсно нелегко. 

Майже кожну вишиванку замовити можна не тільки в кольорі, що зображений на фото. Надаються кілька варіантів кольору тканини на вибір: чорний, сірий та білий. Є моделі із можливістю виконання в молочному кольорі. Сам матеріал для сорочки також можна обирати із кількох запропонований варіантів натуральних тканин: батист, полотно, сорочкова тканина та льон. Також для більшості вишиванок Ви самі можете обирати колір ниток.

Машинна вишивка - радість очам та гаманцю!

Ціни на чоловічі сорочки у нас доступні, а для оптових замовників передбачені знижки. За допомогою машинної вишивки ми створюємо справжні витвори мистецтва, які займуть почесне місце у Вашому гардеробі. Адже кожен візерунок нанесено із надзвичайною точністю та чіткістю. Яскравість кольорів залишається такою ж насиченою, як в день покупки, навіть після багаторазового прання. Саме такі речі передають із покоління в поколянні, перетворюють на сімейні реліквії. Адже якість, котра не зникає з роками, та автентична народна краса вартують того, щоб залишатись в Вашій родині.

Сорочка вишиванка чоловіча від компанії "Скиба" - Ваш смак гідно оцінять друзі, рідні та близькі.

Вишита сорочка буде доречною на усіх релігійних та сімейних святах. Великдень, Різдво, Йордан, іменини та уродини. Лиш уявіть, наскільки гарнішим буде застілля, коли гості у вишиванках! Це ж ітинна національна краса, наша гордість, наш набуток. А чоловік у вишитій сорочці - істинний господар та захисник, стане окрасою свята, зайнявши очільне місце за столом. 

"Скиба" пропонує також неперевершені жіночі вишиванки. Підібравши схожі за стилем сорочки, дружина та чоловік будуть завжди в центрі уваги, адже Вони доповнюють одне одного не лише духовно, але й візуально. 

Тож не баріться. Обирайте вишиванки для всієї родини у "Скиби".

Зробіть замовлення, і товар буде доставлений найближчим часом!