Вишиті чоловічі сорочки

Сортування
Відображати:
830.00 грн.
В улюбленіУлюблені
ПорівнятиПорівняння
750.00 грн.
В улюбленіУлюблені
ПорівнятиПорівняння
830.00 грн.
В улюбленіУлюблені
ПорівнятиПорівняння
Вишиті чоловічі сорочки

Здавна вишита сорочка вважалася надбанням, справжньою сімейною реліквією. Адже в ній закладена вся українська культура, особливості нашого менталітету. Саме тому чоловіча вишиванка тісно увійшла в чоловічий гардероб. На сторінках цього розділу представлені вишиті чоловічі сорочки, виготовлені з різних тканин та за ексклюзивним дизайном.

Компанія "Скиба" пропонує Вам придбати чудові чоловічі вишиті сорочки з автентичними та сучасними візерунками. 

Зібрані по всій території України орнаменти отримали нове втілення. Команда наших дизайнерів створила неповторні малюнки вишивки, котрі є втіленням історії нашого народу та високої майстерності виготовлення чоловічих вишиванок. Кожна окрема модель - неперевершений зразок витонченості та стилю. Чоловіча мужність та сила підкреслюються вільним кроєм, який не сковує рухи. Тож щасливець-власник сорочки від "Скиби" почувається абсолютно вільно та природно, носячи вишиванку. 

Для Вашої зручності ми поставили на сайті фільтр, де можна обрати тканину, колір та розмір вишиванки - це в рази спрощує пошук. Адже обирати із стількох хороших варіантів дійсно нелегко. 

Майже кожну вишиванку замовити можна не тільки в кольорі, що зображений на фото. Надаються кілька варіантів кольору тканини на вибір: чорний, сірий та білий. Є моделі із можливістю виконання в молочному кольорі. Сам матеріал для сорочки також можна обирати із кількох запропонований варіантів натуральних тканин: батист, полотно, сорочкова тканина та льон. Також для більшості вишиванок чоловічих Ви самі можете обирати колір ниток.

МАШИННА ВИШИВКА - РАДІСТЬ І ОЧАМ, І ГАМАНЦЮ!

Ціни на чоловічі сорочки у нас доступні, а для оптових замовників передбачені знижки. За допомогою машинної вишивки ми створюємо справжні витвори мистецтва, які займуть почесне місце у Вашому гардеробі. Адже кожен візерунок нанесено із надзвичайною точністю та чіткістю. Яскравість кольорів залишається такою ж насиченою, як в день покупки, навіть після багаторазового прання. Саме такі речі передають із покоління в поколянні, перетворюють на сімейні реліквії. Адже якість, котра не зникає з роками, та автентична народна краса вартують того, щоб залишатись в Вашій родині.

СОРОЧКА ВИШИВАНКА ЧОЛОВІЧА ВІД КОМПАНІЇ "СКИБА" - ВАШ СМАК ГІДНО ОЦІНЯТЬ ДРУЗІ, РІДНІ ТА БЛИЗЬКІ.

Чоловіча вишиванка буде доречною на усіх релігійних та сімейних святах. Великдень, Різдво, Йордан, іменини та уродини. Лиш уявіть, наскільки гарнішим буде застілля, коли гості у вишиванках! Це ж ітинна національна краса, наша гордість, наш набуток. А чоловік у вишитій сорочці - істинний господар та захисник, стане окрасою свята, зайнявши очільне місце за столом.  "Скиба" пропонує також неперевершені жіночі вишиванки. Підібравши схожі за стилем сорочки, дружина та чоловік будуть завжди в центрі уваги, адже Вони доповнюють одне одного не лише духовно, але й візуально. 

У більшості моделей Ви маєте змогу самостійно обрати колір ниток вишивки, за винятком кількох, де колір кожного елементу малюнку відіграє важливу роль. У решті випадків вишивка наноситься у тому кольорі, який Ви обираєте: синій, зелений, червоний, чорний, білий, синій… В асортименті є приталені сорочки та вільного покрою, щоб кожен чоловік міг обрати найбільш комфортну. Комірці також бувають різні. Є моделі із відкидним комірцем, а є із стойкою. Усі вони повністю оздоблені вишивкою. До вибору є багато розмірів, щоб і стрункому, і величному мужчині було зручно у сорочці від «Скиби». Обираючи сорочку собі, чи своєму чоловіку – одразу уявіть як гарно виглядатимуть Ваші сорочки поряд. Адже у нас можна підібрати жіночу вишиванку під стиль, так як і сорочечки Вашим діткам. Щоб уся сім’я виглядала стильно та розкішно у народному вбранні.

ВИШИТА СОРОЧКА - ОКРАСА КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ!

Надзвичайно вишукано, нарядно та елегантно виглядає жінка у вишиванці. Чоловіча вишиванка, якщо вона підібрана зі смаком, підкреслить чоловічу мужність та стать. А дитячі вишиті сорочки перетворюють діточок на справжніх янголят. Якісні нитки, гармонійно підібрані кольори, чудові візерунки - усе це разом складає неповторну сорочку, котра личитиме Вам якнайкраще. Жодне інше вбрання не пасує так, не виглядає так нарядно, як вишита сорочка. І коли український чоловік одягає на себе лляну сорочину, він мовби оживає.

Натуральні тканина та нитки - це насправді єдино правильний вибір. Серед різноманіття дешевих штучних тканин, з яких пошито більшість сучасного одягу, важко знайти дійсно вартісну річ, котра не буде парити, дозволить шкірі дихати та не буде сковувати рухи. А наші сорочки якраз є абсолютною протилежністю цим штучним китайським сорочинам. Усі матеріали - натуральні, наші українські. Роботу машинок контролюють наші майстрині, котра також слідкують за точністю кожного стіжка, кожного хрестика. Щоб все було чітко та якісно.

ВИШИТІ ЧОЛОВІЧІ СОРОЧКИ - ІДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК

Не знаєте, що подарувати другу, брату, чоловіку, куму...будь-якому чоловіку, котрий є важливим для Вас. Оберіть вишиту сорочку від компанії "Скиба". Це надзвичайно солідний, оригінальний та корисний подарунок. Адже, це не просто предмет одягу, це частина національного вбрання, нашого культурного спадку, часточка української душі. такий подарунок буде радісним для кожного представника сильної половини людства. особливо цінною вишиванка чоловіча є для представників нашої діаспори. Надіславши цю красу родичам чи друзям за кордон, Ви точно не прогадаєте. Адже їм так бракує там часточки рідного краю. Тим паче, що це та частка, котра підкреслює їх національну ідентичність, вирізняє з-поміж інших людей. 

Коли Ви обираєте сорочку на подарунок – пам’ятайте, що модель, котра виставлена у білому кольорі, до прикладу, може бути виконана на чорній чи сірій тканині. Тож можна підбирати та комбінувати якомога більш вдалі варіанти. Чоловіча вишиванка - предмет особистий, тож врахуйте при виборі моделі статуру чоловіка, котрому Ви її підбираєте, колір волосся та колір очей, а також його вподобання в одязі. Адже особистий стиль також можна підкреслити правильною вишиванкою.

ЧОЛОВІЧА ВИШИВАНКА ПІДКРЕСЛЮЄ МУЖНІСТЬ ТА СИЛУ!

Вишиванка чоловіча - окрема частка нашого культурного спадку. Жіночі вишивки мають свої правила, чоловічі - свої. Візерунки для чоловічих сорочок відрізняються від жіночих, а також крій і місця вишивки. Вони більш стримані та солідні, адже сила не потребує багато "пафосу". Чіткі лінії, лаконічні візерунки підкреслять найкраще ваші сильні сторони. Тож, досить сумніватись!

Ви можете купити вишиту сорочку як в одиничному розмірі, так і гуртом. Також ми пропонуємо пошиття сорочок для народних колективів. Доставка проводиться кур'єрською службою на території всієї України. Наші вишиванки чоловічі Львів оцінив належно. Оцініть і Ви!

Тож не баріться. Обирайте вишиванки чоловічі Львів у "Скиби". Зробіть замовлення, і товар буде доставлений найближчим часом!