Про Плісе

Плісе - це нова дизайнерська ідея, що прийшла до нас з Німеччини. Суть цієї методики полягає в тому, що на тканині за допомогою спеціальної машинки створюються дрібні паралельні складки матерії. Вони довго не втрачають форму і зберігають завидну пружність та пластичність багато років. Плісе може бути присутнім в багатьох предметах сучасного гардеробу. Це і брюки, і сукні, і блузи, і спідниці. Кожен виріб, прикрашений плісировкою, виглядає дуже виграшно і ефектно.

Плісе під замовлення

Компанія "Скиба" надає послугу плісе на тканині. Залежно від Ваших переваг, плісировка може бути, як повною, так і частковою. При повній плісировці образ стає більш ніжним і романтичним, а при частковій - оригінальним і ексклюзивним. Свої вироби ми виготовляємо на якісному японському обладнанні, завдяки якому досягається найкращий результат. Переконайтеся самі! Звертайтесь в нашу компанію, і ми зробимо Ваш гардероб більш ефектним і різноманітним!

УВАГА! Тканини-плісе високої якості від українського виробника! Великий вибір, низькі ціни, широкий модельний ряд! Телефонуйте зараз!

Плісе

Рекомендовані товари:

Summary
Плісе
Article Name
Плісе
Description
Пропонуємо Плісе на тканині під замовлення. У нас доступні ціни та ідивідуальний підхід. ТМ "Скиба"
Author
Publisher Name
Скиба
Publisher Logo