Вишиванки для хлопчиків від ТМ «Скиба» - це сучасний національний одяг, котрий наші дизайнери розробили спеціально для повсякденного чи святкового дитячого гардеробу.

Зручний крій та насичений візерунок на комірі та манжетах зроблять вишиванку улюбленим предметом гардеробу вашої дитини. Вишиванки для хлопчиків пасують як до класичних брюк, так і до повсякденних джинсів. Таким чином, вишита сорочка підійде для будь-якого шкільного свята.

Не слід забувати, що вишивка – не лише атрибут української культури, а й своєрідний оберіг, котрий захищає власника вишитої сорочки від негативного впливу.

Що ви знали про візерунки?

Візерунки на вишиванках для чоловічої статі бувають геометричними та рослинними. Геометричні орнаменти пов’язують з культом сонця, а рослинні – з символами сили та стійкості. Також слід сказати окреме слово про кольори на вишиванках для хлопчиків. Червоний колір ще з давніх часів вважається захисним. Жовтий символізує стиглі плоди, а зелений – природу.

img_8458

Сорочки прикрашаються вишивкою найчастіше на шиї, грудях, та манжетах рукавів. Саме ці місця ще з давніх-давен вважались найбільш вразливими, тому вишивка відганяла увесь негатив від її власника.

Подаруйте своїй дитині якісну вишиванку від ТМ Скиба

Вишиванка для хлопчика – це чудовий подарунок на будь-яке свято для кожної дитини. Малеча відчує себе частиною української культури, навчиться поважати українські традиції з дитинства. Національний одяг з натуральної тканини від ТМ «Скиба» дозволить вашій дитині почувати себе частиною великої української культури.

При виборі вишиванки для дитини слід враховувати склад тканини. Наші матеріали для вишивок є високоякісними і не викликають подразнень. Ви також можете самі обрати тканину – льон, полотно чи батист, її колір, та колір візерунку в асортименті. Натуральна сировина, з якої ми виготовляємо вишиванки, гарантує якість вишитих сорочок.

img_8899

Наші дизайнери розробляють унікальний дизайн вишивок, котрий ми втілюємо на високоякісному обладнанні японського виробництва. Окрім того, у Вас є можливість замовити вишиванки для колективу, якщо ваша дитина відвідує якийсь гурток чи секцію.

ТМ «Скиба» доставляє вишиванки для хлопчиків по Україні, а також в країни СНД та США. Обирайте вишиті сорочки для хлопчиків на нашому сайті чи в магазині у Львові за адресою вул. Б.Хмельницького 212.

  Зберегти
Summary
Вишита сорочка для хлопчика до дня Святого Миколая
Article Name
Вишита сорочка для хлопчика до дня Святого Миколая
Description
Вишиванки для хлопчиків від ТМ «Скиба» - це сучасний національний одяг, котрий наші дизайнери розробили спеціально для повсякденного чи святкового дитячого гардеробу.
Author
Publisher Name
Скиба
Publisher Logo